Aký kanál je Anglicko vs. Čierna Hora? Informácie o televízii a živých prenosoch

Futbal

Váš Horoskop Na Zajtra

Anglicko môže svoju cestu na Euro 2020 spečatiť štvrtkovým víťazstvom nad Čiernou Horou.

ricky Wilson a priateľka

Strana Garetha Southgata čelila počas poslednej medzinárodnej prestávky ťažkému týždňu po tom, čo utrpela šokovú prehru s Českou republikou a potom sa zmietala v búrke rasizmu v Bulharsku.

Budú dúfať v pozitívnejší výsledok a zažijú všetko vo Wembley proti tímu Čiernej Hory, ktorý v kampani zatiaľ nazbieral iba tri body.

Three Lions odomkli súperom ľahkú prácu, keď sa im postavili v marci, pričom k víťazstvu 5: 1 im pomohla vzpera Rossa Barkleyho.

A Southgate bude nepochybne túžiť po tom, aby jeho tím vyvinul podobné úsilie ako predposledná kvalifikácia.

Anglicko môže svoju kvalifikáciu spečatiť víťazstvom

Anglicko môže svoju kvalifikáciu spečatiť víťazstvom (Obrázok: GEORGI LICOVSKI / EPA-EFE / REX)

Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o zápase skupiny A ...

spať so zapnutým ventilátorom

Kedy je zápas?

Zrážka je vo štvrtok 14. novembra večer, pričom výkop je naplánovaný na 19:45 britského času.

Kde je zápas?

Ako už bolo spomenuté, bude to doma anglického futbalu - Wembley - kde Anglicko strelilo v posledných štyroch vystúpeniach 14 gólov.

Na akom kanále je

ITV vysiela všetky kvalifikácie Anglicka, pričom tento set bude premietaný na ITV1.

Diváci môžu zápas sledovať aj v priamom prenose prostredníctvom centra ITV Hub.

Čítaj viac

Najlepšie príbehy spoločnosti NEWSAM Football
Zaregistrujte sa na denný e -mail NEWSAM Football Prenos správ NAŽIVO: Najnovšie klebety Mourinho sa zameriava na „šťastného“ Man Utd Messi komentuje odchod z Barcelony

Tímové novinky

Southgate bol zasiahnutý úderom do jeho tímu, pretože Barkley sa zranil.

Stredopoliar Chelsea chytil dvoch proti Čiernej Hore v zápase vonku a tiež dve minuloročné víťazstvá Anglicka nad Bulharskom.

učňovské hviezdy zbité

Z kádra sa odhlásil aj Tom Heaton, ktorého nahradí stopér Sheffieldu United Dean Henderson.

Medzinárodný debut absolvuje v prípade, že bude hrať akúkoľvek rolu v zápase, zatiaľ čo Fiyako Tomori a James Maddison by sa mohli tiež pokloniť.