UFC je dnes večer opäť v činnosti so založenou kartou, pretože Tony Ferguson získava Justina Gaethjeho za dočasný ľahký titul.
Ferguson sa mal minulý mesiac stretnúť so šampiónom 155 libier Khabibom Nurmagomedovom, ale Rusovi sa nepodarilo zabezpečiť let do Ameriky.
To bol už piatykrát, čo sa konkrétny súboj rozpadol a Ferguson teraz riskuje svoju strelu na šampióna nasadením nebezpečného Gaethje.
vankúšová bitka na Trafalgarskom námestí
V spoluúčasti na podujatí sa Dominick Cruz vracia po 40-mesačnej absencii, aby vyzval šampióna v bantamovej váhe Henryho Cejuda.
Cruz je ďalším, kto využíva neúspešný pokus o vízum po tom, čo Jose Aldo bol nútený vytiahnuť svoj boj proti Cejudovi.
Tu sú všetky podrobnosti o tom, čo sľubuje vzrušujúcu noc bojov ....
Na ktorom televíznom kanáli sa bojuje?
Rané prípravné zápasy budú streamované na Fight Pass - kliknutím sem sa zaregistrujete .
Prípravné zápasy sa potom ukážu na BT Sport 1, rovnako ako hlavná karta, vrátane Ferguson vs Gaethje v hlavnom turnaji.
Kompletný rozvrh BT Sport je nasledujúci:
22:30 - Odpočítavanie UFC 249
23:30 - Otvorená podložka s Danom Hardym
Polnoc - Živá otvorená podložka s Danom Hardym - UFC 249
1:00 - prípravné zápasy UFC 249 naživo
3:00 - Živá karta UFC 249, nadpis Ferguson v Gaethje
Existuje priamy prenos?
Súboje je možné pre predplatených zákazníkov streamovať v aplikácii BT Sport a na ich webových stránkach.
Fanúšikovia, ktorí sa neprihlásili na odber - a ktorí sú zákazníkmi telefónu EE - sa môžu zaregistrovať zadarmo.
Kliknite tu zistiť viac a prihlásiť sa.
Kedy začnú boje?
Prvé boje sa začnú dnes okolo 23.30 h britského času s úvodnými predbežnými bojmi.
Prípravné boje sa potom začnú zhruba o 1:00 britského času, kým o 3:00 začne hlavná karta.
čo znamená 636
Hlavná udalosť medzi Fergusonom a Gaethje sa pravdepodobne nezačne skôr ako o 5:00.
Kurzy
STÁVKUJTE na UFC 249
Tony Ferguson 4/7
Justin Gaethje 6/4
Remíza 80/1
Kliknite tu pre najnovšie kurzy z bet365
*Kurzy sa môžu zmeniť
Čo je plná karta?
Hlavná karta (3:00)
Tony Ferguson vs Justin Gaethje
Henry Cejudo vs Dominick Cruz
Francis Ngannou vs Jairzinho Rozenstruik
Jeremy Stephens vs Calvin Kattar
Greg Hardy proti Yorgan de Castro
Predbežná karta (1:00)
národná lotéria národná lotéria národná lotéria
Donald Cerrone vs Anthony Pettis
Aleksei Oleinik vs Fabrício Werdum
Carla Esparza vs Michelle Waterson
Uriah Hall vs Ronaldo Souza
Skorá predbežná karta (23.30 hod.)
Vicente Luque vs Niko Price
Bryce Mitchell proti Charlesovi Rosovi
Ryan Spann vs Sam Alvey